Ubytování - Popis

Ubytování

Sportovní wellness areál Bret nabízí ubytování v pěti stylových chatách a třech pokojích umístěných v centrální budově. Prohlédnout si je můžete ve fotogalerii.

Ubytovací kapacita areálu

4 pokoje v hlavní budově: 13 lůžek + 3 přistýlky
3 velké chaty: 48 lůžek, z toho 9 přistýlek
2 malé chaty: 16 lůžek, z toho 2 přistýlky
celková kapacita: 80 lůžek, z toho 14 přistýlek

Pokoje

Pokoje se nacházejí v hlavní budově spolu s restaurací, wellness a fitness službami. Na rozdíl od chatek (50 m od hlavní budovy) jste suchou nohou na snídani či ve vířivce. V každém ze tří apartmánů naleznete vlastní sociální zařízení a malou kuchyňku (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, základní nádobí).

Pokoj č. 1: 4 lůžka, 1 přistýlka
Pokoj č. 2: 4 lůžka, 1 přistýlka
Pokoj č. 3: 3 lůžka
Pokoj č. 4: 2 lůžka, 1 přistýlka

Celkem je možno v hlavní budově ubytovat až 16 osob.
Podrobnosti o cenách jednotlivých apartmánů viz ceník ubytování v pokojích.

Chaty

Pokoje jsou situovány do podkroví chat. V přízemí máte k dispozici lyžárnu, najdete tam společenskou místnost s krbovými kamny, hygienickým zařízením a malou kuchyňku (vybavení viz níže) s jídelnou. 

  • ubytovací řád je v každé budově,
  • týdenní ubytovací cyklus je u nás od soboty 16.00 h do soboty 10.00 h, dodržujte prosím čas příjezdu (po 16.00 h) a čas odjezdu (do 10.00 h),
  • cena za ubytování je určena ceníkem za ubytování, bez snídaně, skupinové pobyty mají plnou penzi,
  • večeře nebo i plnou penzi si můžete objednat při příjezdu v centrální budově areálu,
  • stravu si můžete objednat nejlépe týden dopředu,
  • platební podmínky jsou neměnné a není možné vracet peníze za Vámi předčasně ukončený pobyt.

Můžete zvolit menší chaty pro 7–8 nebo větší pro 13–16 osob. Tento typ ubytování je vhodný pro rodiny, které se znají a pronajímají si celé chaty nebo pro skupiny rekreantů, kteří chtějí v partě na čas zapomenout na okolní svět.

Podle počtu lůžek nabízíme tyto pokoje: čtyřlůžkové, třílůžkové s přistýlkou a třílůžkové. Jak menší, tak i velké chaty mají ložnice v podkroví, a to se třemi až čtyřmi lůžky.

Dispozice chat:

Velké chaty

      bret-velke-chaty-3

 Malé chaty

        bret-male-chaty-2

Vybavení chat:

TV/SAT, vybavená kuchyňka (elektrický dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, základní nádobí), povlečení, lyžárna, ve velkých chatách krby.

Pokoje ve větších chatách jsou s umyvadly. Topení je elektrické kombinované ve velkých chatách s krby a v menších s kamny. Přízemí je rozděleno na část společenskou a na část s jídelnou a malou kuchyňkou. Tady se mohou všichni sejít u jednoho stolu. 

Chaty jsou součástí lyžařského areálu, kde z okna vidíte, jak vaše děti lyžují. Jedná se o dřevěné konstrukce s 15 cm izolací s venkovními i vnitřními obklady. Základy jsou do nezámrzné hloubky a spodní izolace je důsledně odolná proti vlhkosti a radonu. Topení je v kombinaci el. přímotopů a krbových kamen na dřevo.

Komín je odizolován komínovým systémem tschiedel a je vyveden nad oplechovanou střechu vybavenou hromosvody. Podlahové krytiny v přízemí jsou celoplošně dlážděné, v podkroví jsou průmyslové koberce. Hygienické zařízení v přízemí chat je ve dvou sektorech pro muže a ženy s dostatečnou zásobou teplé vody (2×250 l).

Sektor kuchyně je řešen pouze jako doplněk na ohřev hotových jídel. Bližší informace jsou uvedeny ve stavebním projektu.



Program na Bretu

Velikonoce na BRETu 8.4.2023

se zábavným programem pro děti

Výlov pstruhového rybníčku 31.10.2020

Podrobnosti připravujeme ...

Fotbalový turnaj 28.11.2020 - 12.ročník

Podrobnosti připravujeme ...

Mikuláš 5.12.2020

Podrobnosti připravujeme ...

Fotbalový turnaj 22.-24.11.2019

Fotbalový turnaj - 11. ročník - pobyt ve dnech 22. - 24. 11. 2020 - podrobnosti připravujeme

webkamera webkamera2