Ubytování - Popis

Ubytování

Sportovní a rekreační areál Bret nabízí ubytování v pěti stylových chatách a třech pokojích umístěných v centrální budově. Prohlédnout si je můžete ve fotogalerii.

Ubytovací kapacita areálu

4 pokoje v hlavní budově: 13 lůžek + 3 přistýlky
3 velké chaty: 48 lůžek, z toho 9 přistýlek
2 malé chaty: 16 lůžek, z toho 2 přistýlky
celková kapacita: 80 lůžek, z toho 14 přistýlek

+ 4 nové CHALUPY BRET - viz https://www.chalupy-bret.cz/

Pokoje

Pokoje se nacházejí v hlavní budově spolu s restaurací, wellness a fitness službami. Na rozdíl od chatek (50 m od hlavní budovy) jste suchou nohou na snídani či ve vířivce. V každém ze tří apartmánů naleznete vlastní sociální zařízení a malou kuchyňku (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, základní nádobí).

Pokoj č. 1: 4 lůžka, 1přistýlka
Pokoj č. 2: 3 lůžka, 2 přistýlky
Pokoj č. 3: 2 lůžka, 1 přistýlka
Pokoj č. 4: 3 lůžka

Celkem je možno v hlavní budově ubytovat až 16 osob.
Podrobnosti o cenách jednotlivých apartmánů viz ceník ubytování v pokojích.

Chaty

Pokoje jsou situovány do podkroví chat. V přízemí máte k dispozici lyžárnu, najdete tam společenskou místnost s krbovými kamny, hygienickým zařízením a malou kuchyňku (vybavení viz níže) s jídelnou. 

  • ubytovací řád je v každé budově,
  • týdenní ubytovací cyklus je u nás od soboty 16.00 h do soboty 10.00 h, dodržujte prosím čas příjezdu (po 16.00 h) a čas odjezdu (do 10.00 h),
  • cena za ubytování je určena ceníkem za ubytování, bez snídaně, skupinové pobyty mají plnou penzi,
  • večeře nebo i plnou penzi si můžete objednat při příjezdu v centrální budově areálu,
  • stravu si můžete objednat nejlépe týden dopředu,
  • platební podmínky jsou neměnné a není možné vracet peníze za Vámi předčasně ukončený pobyt.

Můžete zvolit menší chaty pro 7–8 nebo větší pro 13–16 osob. Tento typ ubytování je vhodný pro rodiny, které se znají a pronajímají si celé chaty nebo pro skupiny rekreantů, kteří chtějí v partě na čas zapomenout na okolní svět.

Podle počtu lůžek nabízíme tyto pokoje: čtyřlůžkové, třílůžkové s přistýlkou a třílůžkové. Jak menší, tak i velké chaty mají ložnice v podkroví, a to se třemi až čtyřmi lůžky.

Dispozice chat:

Velké chaty

      bret-velke-chaty-3

 Malé chaty

        bret-male-chaty-2

Vybavení chat:

TV/SAT, vybavená kuchyňka (elektrický dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, základní nádobí), povlečení, lyžárna, ve velkých chatách krby.

Pokoje ve větších chatách jsou s umyvadly. Topení je elektrické kombinované ve velkých chatách s krby a v menších s kamny. Přízemí je rozděleno na část společenskou a na část s jídelnou a malou kuchyňkou. Tady se mohou všichni sejít u jednoho stolu. 

Chaty jsou součástí lyžařského areálu, kde z okna vidíte, jak vaše děti lyžují. Jedná se o dřevěné konstrukce s 15 cm izolací s venkovními i vnitřními obklady. Základy jsou do nezámrzné hloubky a spodní izolace je důsledně odolná proti vlhkosti a radonu. Topení je v kombinaci el. přímotopů a krbových kamen na dřevo.

Komín je odizolován komínovým systémem tschiedel a je vyveden nad oplechovanou střechu vybavenou hromosvody. Podlahové krytiny v přízemí jsou celoplošně dlážděné, v podkroví jsou průmyslové koberce. Hygienické zařízení v přízemí chat je ve dvou sektorech pro muže a ženy s dostatečnou zásobou teplé vody (2×250 l).

Sektor kuchyně je řešen pouze jako doplněk na ohřev hotových jídel. Bližší informace jsou uvedeny ve stavebním projektu.Aktuality

LYŽUJEME ...

Od soboty 4.12. začíná víkendový provoz v dětském zimním parku, kde se nachází 100m lanový vlek a 30m pohyblivý pás.

Na děti také čekají pohádkové doplňky a příjemní instruktoři,

provozní doba dětského parku:

9 – 16, 18 – 21 hod

Ubytování zimní sezóna 2021/2022 ...

Protože v současné chvíli (3.11.2021) nedokážeme odhadnout, jak se situace okolo nemoci a restrikcí COVID bude vyvíjet, snižujeme rezervační poplatek – částku na zálohové faktuře na 30% z celkové částky za ubytování. V případě, že nebudeme moci otevřít kvůli restrikcím v rámci pandemie COVID, termín přeložíme, nebo garantujeme vrácení peněz.

Program na Bretu

25.9. - Výlov rybníku se živou muzikou

Rádi bychom vás pozvali na naší oblíbenou podzimní rodinnou akci: Výlov rybníku se skupinou Nešlapeto. Vše se odehraje 25.9. v sobotu od 10 hodin dopoledne. Budeme mít pro vás k obědu grilovaní pstruzi candáty, štiky nebo úhoře. Nebude chybět dobré pivo, výborné víno či domácí pálenka.

25-9-2021_Vylov

7.8.2021 - 20:00 - RETRO PARTY

Zveme Vás na hudební večer.
Hrát se budou hity 50. – 80. let

RetroParty

webkamera webkamera2