Zimní služby - Popis

Lyžování

Sjezdovky jsou vhodné pro začínající a mírně pokročilé lyžaře. Při večerním lyžování si přijdou na své i zdatnější lyžaři. Tratě jsou sněženy systémem na výrobu umělého sněhu a upravovány rolbou. Můžete využít tří lyžařských vleků, na které platí jednotné vstupné. Snowboarďákům dveře nezavíráme.

ski-mapa-bret

V zimním středisku naleznete dvousedačkovou lanovou dráhu, pomu, lanový vlek a pohyblivý pás pro nejmenší.

  • lanová dráha 500 m
  • poma 350 m
  • lanový vlek 100 m
  • pohyblivý pás 30 m

Obtížnost hlavní sjezdovky se dá barevně označit od červené po modrou. Čili ideální pro mírně pokročilé až pokročilé lyžaře.

Pro začátečníky můžeme nabídnout mírný svah u lanového vleku.
Areál nabízí služby lyžařské školy a půjčovny.

 

Dětský zimní park

Dětský zimní park je prostor u lanového vleku (100 m) pro lyžaře začátečníky. Nachází se zde pohyblivý pás a gumové pomůcky s pohádkovými motivy pro nejmenší.

Pravidelně se zde pořádájí dětské dny plné her a sladkých odměn.

 

 

Ski škola a půjčovna

Areál nabízí výborné podmínky pro lyžování. V případě, že nejste lyžařsky zdatní je tu naše ski škola.

Ski škola

Naše lyžařská škola a škola snowboardingu se opírá o absolventy FTVS a o učitele s kvalitní sportovní přípravou. Vyučujeme ve vlastní lyžařské aréně, která je určena jak pro ty nejmenší, tak ale pro ty co se v mládí lyžovat nenaučily. Dětská aréna je vybavená doplňky s různými motivy a děti se učí formou her jako ve školce. Nové metody výcviku a kamarádský přístup naučí malé lyžaře nemít strach a probudí v nich zájem o lyžování. K ceně výcviku každému žáku nabízíme zvýhodněnou permanentku na dětský vlek.

Půjčovna

Můžete využít půjčovny letního a zimního sportovního vybavení dle nabídky v areálu (lyže, snowboardy, tenisové rakety, horská kola).

Provoz půjčovny: dle provozu lanové dráhy, viz. Aktuality / Zimní sezóna

 

Snow tubing

2022_snowtubing

Jedná se o zábavu jak pro dospělé, tak i pro ty nejmenší. Bezpečnost je při dodržení provozních pokynů zaručena. Až třímetrové ochozy v zatáčkách brání vyjetí z tratě.

Provozovatel může uzavřít provoz na nezbytně nutnou dobu z důvodu provádění oprav, při poruchách, apod.

Provozovatel: BRET CZ, Prkenný Důl 56, Žacléř 542 01webkamera webkamera2