Dovolená v samostatných chatách v areálu Bret

Dovolená v samostatných chatách v areálu Bret

Juchůůůůůů :-), otevíráme 29.5., máme pro Vás připravené ubytování, stravování pro ubytované hosty v naší stylové restauraci, sportoviště, bazén, venkovní bistro a gril a další zajímavé služby, které pro Vás připravujeme :-)

Neváhejte a objednávejte svoje pobyty,

Těšíme se na Vás

Přijeďte si užít své zasloužené volno do našeho krásného prostředí na úbočí Krkonoš. Kromě nádherné přírody, kterou naleznete všude kolem nás, vám nabízíme také sportoviště, kde si zahrajete beach, tenis či fotbal. Pro tu pravou relaxaci je vám pak k dispozici bazén, vířivka nebo sauna.

Co v současné době pokládáme za největší výhodu našeho areálu Bret, jsou samostatně stojící chalupy, kde díky jejich zázemí (vybavená kuchyňka, vlastní společenská místnost) můžete být zcela nezávislí na naší hlavní budově. Máme dva typy chalup. Menší, kde je 7 pevných lůžek a jedna přistýlka, či větší, kde se nachází 13 pevných lůžek a 3 přistýlky. Můžete k nám přijet s přáteli či rodinou a u toho se nemusíte se obávat sdílení uzavřeného prostoru s dalšími hosty.

Na vyžádání si můžete objednat i ubytování v naší hlavní budově v útulných pokojích či apartmánech.

Vzhledem k současné situaci jsme pro vás připravili několik důležitých opatření, abyste se u nás cítili bezpečně a mohli si dovolenou užít se vším všudy a naplno.

Stravování:

V provozu bude bistro u lanovky, kde budeme vydávat jak jídlo, tak nápoje (výdej bude pouze z okénka). Pro ubytované hosty bude z bistra zajištěn výdej obědů a večeří, a to dle předem objednaného počtu.

Hygienická opatření:

Respektujeme nařízení vlády podle čl. 6 odst. 2 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky. Jsme opřeni o doporučení hygienické stanice Trutnov a budeme vykonávat pravidelnou hygienickou údržbu a dezinfekci ubytovacích zařízení a společných prostor areálu.

Stornopodmínky:

Pokud by se stala nepříjemnost v podobě prodloužení nouzového stavu, který by přetrvával pro ubytovací zařízení déle než do 8. 6., jsme připraveni hostům zajistit přesun složené zálohy na jiný termín, v krajním případě i vrácení zálohy.

A to není vše! Od 4. 7. máme každou letní sobotu od 16 hodin připravené grilování na terase s animačním programem a diskotékou pro děti.

Termíny se rychle plní, neváhejte si proto rezervovat svoji chalupu či chatu co nejdříve.

Volné termíny najdete ZDE.

Pokud si přejete bydlet i v našich nových chatách, tak bližší nabídku najdete zde.

Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na emailu office@bretcz.cz, či na telefonním čísle 773 690 990.

 

Za celý areál se na Vás těší Lukáš Doležal,

Ředitel areálu Bret

 

Aktuality

Prodloužený podzimní víkend v Krkonoších

Léto se nám pomalu chýlí ke konci, avšak není potřeba smutnit. Babí léto je také nádherné a úplně nejhezčí je prožité u nás v Krkonoších :-) zbarvených podzimními barvami, košík plný hub, které nyní rostou, děti můžete ještě v teplém počasí vypustit na hřiště a sami si můžete zasportovat nebo popíjet kávičku :-). Přijeďte za námi a vychutnejte si příjemné chvíle strávené v Prkenném dole.

Zimní pobyty ...

Pro zájemce o zimní pobyty snižujeme výši zálohy na 30%.
Pokud bude pobyt znemožněn z důvodu karantény COVID-19, započítáme zálohu v náhradním terminu pobytu, ktery uskutečníte nejdéle do 18.12. 2021.

Nabízíme ubytování ve stylových dřevěnkách ...

pro.13, resp. 7 osob.
Ideální pro partu nebo rodinu, kde se nemusíte potkávat s cizími osobami.
Stravu jsme ochotni Vám zajistit přímo na chatu.

K pobytu nabízíme i wellness, sportoviště, fitness a dětský koutek.

Program na Bretu

Výlov pstruhového rybníčku 31.10.2020

Podrobnosti připravujeme ...

Fotbalový turnaj 28.11.2020 - 12.ročník

Podrobnosti připravujeme ...

Mikuláš 5.12.2020

Podrobnosti připravujeme ...

webkamera webkamera2